5 500 ₴
3 799 ₴
Комп'ютерний стіл XGamer SCORPION для ноутбука на колесах це ергономічна модель у сучасному дизайні, ідеальна для тривалого перебування перед монітором під час ігрових сесій або робочих днів. Його анатомічний виріз на стільниці забезпечує максимально комфортну посадку та зменшує навантаження на хребет. Крім того, завдяки компактним розмірам, ця модель дозволить ефективно використовувати доступну площу кімнати.
Основні характеристики:
-Тип столу прямий
-Призначення Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука
-Наявність висувної полиці для клавіатури Ні
-Колір (відтінок) меблів Дуб молочний, Дуб венге,
-Колір Різні кольори
-Гарантійний термін 6 міс
-Стан Новий
-Форма стільниці фігурна
-Тип меблів комп'ютерний стіл
-Товщина 16 мм
-Габаритні розміри столу
-ширина 760 мм
-Глибина 650 мм
-Висота 770 мм
-Вага 21 кг
Максимально допустиме навантаження 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 760 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 770 мм |
| Вага | 21 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 760 мм |
| Глибина стільниці | 650 мм |
| Висота від підлоги | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Так |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 760 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Глибина столу | 650 мм |