


6 000 ₴
4 799 ₴
Геймерський стіл XGamer X1 - це ідеальний вибір для ентузіастів комп'ютерних ігор, які цінують якість, комфорт і стиль.
Цей стіл спеціально розроблений з урахуванням потреб геймерів. Він обладнаний всіма необхідними функціональними елементами, щоб забезпечити комфортне і продуктивне геймінг-середовище.
Геймерський стіл XGamer X1 має ергономічний дизайн, який дозволяє гравцям зосередитися на грі, забезпечуючи зручну позицію під час годин довгих ігрових сесій.
Крім того, він вражає якістю і міцністю конструкції, що забезпечує стабільність та довговічність.
Завдяки своїм функціональним можливостям та стильному дизайну, геймерський стіл XGamer X1 стане відмінним доповненням до будь-якого геймерського простору та допоможе створити атмосферу, що сприяє іммерсивному геймінгу.
Характеристика:
-ШИРИНА ВИРОБУ (см) 150
-ГЛИБИНА (см) 90
-ВИСОТА (см) 75
-Товщина стільниці (ММ) 16 мм SWISSPAN
-МАТЕРІАЛ ВИРОБУ ЛДСП
-ТОВЩИНА КРОМКИ (ММ) 1.0 мм І 0.6 мм
-МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ (КГ) 200 кг
-ВАГА ВИРОБУ (КГ) 50 кг
-РОЗМІР І ОБ'ЄМ УПАКОВКИ 0.19 (м/куб)
Увага!
Комп'ютер, декоративна наклейка і крісло в комплектацію столу не входять
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 50 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1500 мм |
| Глибина стільниці | 900 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1500 мм |
| Висота столу | 200 мм |
| Глибина столу | 900 мм |