10 000 ₴
6 399 ₴
Погляньте на витончений світ геймінгу з Геймерським столом Геймерський стіл XGamer MAX DXPRO SOFT ULTRA - справжнім кульмінаційним творінням у світі геймерських меблів. Цей стіл - ідеальний симбіоз ергономіки та стилю, створений спеціально для тих, хто вибагливий до свого геймінгового простору.
Завдяки своєму передовому дизайну і передбаченою великою увагою до деталей, XGamer MAX DXPRO SOFT ULTRA створений, щоб забезпечити вас найвищим комфортом під час годинних ігрових сесій. Він обладнаний різноманітними функціональними елементами, включаючи зручні борти на стільниці та сховище для дротів, що робить його ідеальним компаньйоном для будь-якого геймера.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
-ШИРИНА ВИРОБУ (см) 140
-ГЛИБИНА (см) 92
-ВИСОТА (см) 75
-Товщина стільниці (ММ) 16 мм SWISSPAN
-МАТЕРІАЛ ВИРОБУ ЛДСП
-ТОВЩИНА КРОМКИ (ММ) 1.0 мм І 0.6 мм
-МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ (КГ) 150 кг
-ВАГА ВИРОБУ (КГ) 56 кг
-РОЗМІР І ОБ'ЄМ УПАКОВКИ: 0.16 (м/куб)
Підставка під системний блок у комплектацію не входить!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 56 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 920 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1400 мм |
| Висота столу | 920 мм |
| Глибина столу | 750 мм |