13 000 ₴
12 499 ₴
Геймерський стіл COMFORT з надбудовою та шухлядами X1400 - це
стіл, що чудово впишеться у будь-який інтер'єр та забезпечить комфорт для
роботи за комп'ютером

Це стильний та функціональний меблевий елемент, призначений спеціально для геймерів. Основна ідея його дизайну - забезпечити максимальний комфорт та ефективність під час геймінгу, ПОЛИЦЯ-НАДБУДОВА під монітор додає вашому робочому чи ігровому місцю стилю , а ШУХЛЯДИ розмістять все необхідне по своїм місцям це великий + до вашого комфорту!
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Увага!
Підставка під системний блок, декоративна наклейка і м'які чохли на опори труби в комплектацію не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 35 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 900 мм |
| Висота від підлоги | 950 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Так |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1400 мм |
| Висота столу | 950 мм |
| Глибина столу | 900 мм |