15 000 ₴
11 699 ₴
Геймерський стіл З НАДСТАВКОЮ ХGamer BIG RAPTOR SOFT 12
Геймерський стіл - це спеціально розроблений меблевий елемент, призначений для геймерів, який зазвичай має ряд характеристик, що відрізняють його від звичайних офісних або комп'ютерних столів.
-Простора робоча поверхня: Це дозволяє розмістити на столі необхідне геймерське обладнання, таке як монітор, клавіатура, мишка, а також інші аксесуари.
-Ергономічний дизайн: Геймерські столи часто мають ергономічну форму, що забезпечує комфортну позу гравця під час тривалих годин гри.
-Міцна конструкція: Виготовлені з якісних матеріалів, таких як метал або дерево, геймерські столи зазвичай мають міцну конструкцію, що забезпечує стійкість та довговічність.
-Спеціальні функції: Деякі моделі геймерських столів можуть мати додаткові функції, такі як вбудовані порти USB для зарядки пристроїв, підсвічування, кріплення для навушників тощо.
-Організація кабелів: Щоб уникнути плутанини кабелів, деякі геймерські столи мають системи для організації кабелів, які допомагають зберігати робочий простір організованим та чистим.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
-ШИРИНА ВИРОБУ (см) 140(120)
-ГЛИБИНА (см) 85
-ВИСОТА (см) 152
-Товщина стільниці (ММ) 16 мм SWISSPAN
-МАТЕРІАЛ ВИРОБУ ЛДСП
-ТОВЩИНА КРОМКИ (ММ) 1.0 мм І 0.6 мм
-МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ (КГ) 150 кг
-ВАГА ВИРОБУ (КГ) 50 кг
-РОЗМІР І ОБ'ЄМ УПАКОВКИ 0.162 (м/куб)
Увага!
Підставка під системний блок, комп'ютер, декоративна наклейка і крісло в комплектацію столу не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | мобільний |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Висота | 1520 мм |
| Вага | 50 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 850 мм |
| Висота від підлоги | 910 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 910 мм |
| Глибина столу | 850 мм |