

20 000 ₴
17 899 ₴
Геймерський стіл XGamer X4 пропонує підвищену зручність та ергономічність, створюючи комфортну робочу зону. Основна особливість столу полягає в його величезних розмірах, що легко вміщують кілька великих моніторів, колонки, геймерський килимок, мишку та інші необхідні аксесуари.
Ергономічність столу XGamer X4 сприяє максимальному комфорту та безпеці під час тривалої роботи за столом, не лише для геймерів, а й для дизайнерів, програмістів, блогерів та офісних працівників. Однією з ключових ергономічних особливостей столу є правильний виріз у вигляді трапеції на стільниці, що дозволяє повністю класти руки на стіл, що зменшує навантаження на суглоби та запобігає розвитку тунельного синдрому.
Основні особливості стільниці включають отвори для кабелів на поверхні, USB-hub з трьома портами USB та спеціальну ергономічну нішу. За стільницею розташовані дві приховані ніші-органайзери, де можна зберігати дроти, розетку, роутер та інші предмети, що заважають робочій зоні. Також пропонуються висувні шухляди з доводчиками для додаткового зберігання.
Стіл XGamer X4 може бути виготовлений в різних розмірах і кольорах.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
-ШИРИНА ВИРОБУ (см) 160
-ГЛИБИНА (см) 85
-ВИСОТА (см) 77
-Товщина стільниці (ММ) 16 мм SWISSPAN
-МАТЕРІАЛ ВИРОБУ ЛДСП
-ТОВЩИНА КРОМКИ (ММ) 1.0 мм І 0.6 мм
-МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ (КГ) 200 кг
-ВАГА ВИРОБУ (КГ) 50 кг
-РОЗМІР І ОБ'ЄМ УПАКОВКИ 0.19 (м/куб)
Увага!
Комп'ютер, декоративна наклейка і крісло в комплектацію столу не входять
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Висота | 770 мм |
| Вага | 50 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1600 мм |
| Глибина стільниці | 850 мм |
| Висота від підлоги | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Так |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Так |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1600 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Глибина столу | 850 мм |