



17 000 ₴
12 799 ₴
Стіл для геймера X3 вирізняється своїм сміливим і незвичним дизайном, що робить його відмінним від звичайних комп'ютерних столів. Завдяки столу Galaktika ви зможете створити справжню геймерську атмосферу у своїй кімнаті. Проте, найважливішою перевагою столу Галактика є його ергономіка.
Людина, яка проводить багато часу сидячи за столом перед монітором, ризикує пошкодженням здоров'я. Наприклад, хребет і суглоби можуть страждати від малорухомого способу життя, а лікті, що постійно звисають зі столу, можуть швидко втомлюватися і навіть затікати. Ергономіка столу X3 допоможе уникнути подібних проблем.
Полиці в тумбі знімні, що дає можливість адаптувати висоту ніші під свої потреби. При необхідності можна видалити полиці і розмістити системний блок у відкритій ніші. Ширина тумби складає 35 см, а ширина прорізу між тумбами - 85 см.
Переваги:
-Зменшує навантаження на суглоби рук та запобігає затіканню рук.
-Запобігає розвитку тунельного синдрому.
-Спеціальний виріз у висувній полиці дозволяє повністю класти руки на поверхню полиці, забезпечуючи правильне положення тіла під час роботи за столом.
-Велика стільниця дозволяє розмістити кілька моніторів на столі.
Особливості:
-Використання ламінованої деревно-стружкової плити (ЛДСП) від найкращих виробників, таких як Egger і Swisspan by Sorbes, Swiss Krono товщиною 16 мм.
-Крайка на основі полівінілхлориду (ПВХ) захищає торці столу від відколів і зносу, підвищує стійкість до вологи і механічних пошкоджень.
-Велика стільниця (1550 х 650 мм) дозволяє легко розмістити кілька моніторів і всю необхідну комп'ютерну периферію.
-Трапецієподібний виріз у висувній полиці на передній частині стільниці.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
-ШИРИНА ВИРОБУ (см) 150
-ГЛИБИНА (см) 90
-ВИСОТА (см) 77
-Товщина стільниці (ММ) 16 мм SWISSPAN
-МАТЕРІАЛ ВИРОБУ ЛДСП
-ТОВЩИНА КРОМКИ (ММ) 1.0 мм І 0.6 мм
-МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ (КГ) 200 кг
-ВАГА ВИРОБУ (КГ) 50 кг
-РОЗМІР І ОБ'ЄМ УПАКОВКИ 0.19 (м/куб)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Виробник | Egger |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 770 мм |
| Вага | 55 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1500 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1500 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Глибина столу | 800 мм |