17 000 ₴
15 799 ₴
Геймерський трансформований стіл-парта DX CONSTRUCTOR - це надзвичайно зручна модель, яка дозволяє працювати з комфортом. Вона відрізняється надійністю, простором та зручністю робочої поверхні. Він оснащений підставкою для моніторів, на якій можна розмістити одразу два монітори для ефективної роботи. Завдяки цій підставці робочий простір столу істотно збільшується.
Колір меблір на вибір: Чорний, Зебрано свілий, Білий, Червоний
Характеристики:
-Ширина виробу: 140 см
-Глибина: 93 см
-Висота: 97 см
-Товщина стільниці: 16 мм
-Матеріал виробу: ЛДСП
-Товщина кромки: 1.0 мм
-Максимальне навантаження: 150 кг
-Вага виробу: 60 кг
-Розмір і об'єм упаковки: 0.158 м/куб
Увага!
У комплектацію не входять підставка під системний блок, декоративна наклейка і м'які чохли на опори труби.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 930 мм |
| Висота | 970 мм |
| Вага | 60 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 930 мм |
| Висота від підлоги | 970 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1400 мм |
| Висота столу | 970 мм |
| Глибина столу | 930 мм |