15 000 ₴
11 899 ₴
Геймерський комп'ютерний стіл XGamer TURBO - це сучасна та функціональна модель, яка спеціально розроблена для геймерів. Він поєднує в собі ергономічний дизайн, надійність та комфорт, що дозволяє гравцям насолоджуватися довгими годинами гри без втоми.
Основні характеристики:
Ергономічний дизайн: XGamer TURBO має оптимізовану конструкцію, яка забезпечує правильне положення тіла під час гри або роботи за комп'ютером. Це дозволяє уникнути неприємних відчуттів та зменшити навантаження на м'язи та суглоби.
Міцність та надійність: Виготовлений з якісних матеріалів, XGamer TURBO відрізняється високою міцністю та довговічністю. Він здатний витримувати значне навантаження та служити вам протягом тривалого часу без втрати якості.
Стильний дизайн: Модель XGamer TURBO має сучасний та стильний вигляд, що додає естетичного задоволення вашому геймерському простору.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
-СЕРІЯ: Геймерський стіл XGamer TURBO
-ШИРИНА ВИРОБУ (см) 100
-ГЛИБИНА (см) 82
-ВИСОТА (см) 200
-Товщина стільниці (ММ) 16 мм SWISSPAN
-МАТЕРІАЛ ВИРОБУ ЛДСП
-ТОВЩИНА КРОМКИ (ММ) 1.0 мм І 0.6 мм
-МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ (КГ) 150 кг
-ВАГА ВИРОБУ (КГ) 72 кг
-РОЗМІР І ОБ'ЄМ УПАКОВКИ: 0.22 (м/куб)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 820 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Вага | 72 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1000 мм |
| Глибина стільниці | 820 мм |
| Висота від підлоги | 80 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 1000 мм |
| Глибина столу | 820 мм |