



3 500 ₴
Крісло портативне ТЕ-27 АD-120 - це зручне та практичне сидіння, спеціально розроблене для використання у відкритому повітрі. Його складна конструкція дозволяє легко транспортувати та зберігати, забираючи мінімум місця.
Це крісло відоме своєю легкістю і маневреністю. Зручне сидіння та спинка забезпечують комфортну підтримку для спини та рук. Воно має міцну конструкцію з високоякісних матеріалів, що гарантує стійкість та довговічність в умовах зовнішнього використання.
Крім того, це крісло відповідає потребам активного відпочинку, таких як пікніки, кемпінги, відпочинок на пляжі чи риболовля. Завдяки своїм компактним розмірам і легкій вазі, воно стає ідеальним спутником для подорожей і відпочинку на природі.
Узагалі, крісло портативне ТЕ-27 АD-120 - це надійне, зручне та практичне рішення для комфортного відпочинку на свіжому повітрі.
Дуже міцне і зручне крісло. Якісний матеріал сидіння і надійна металева рама гарантують необхідну міцність виробу. Дуже швидко складається/розкладається.
-Вага 4.15 кг
-Висота сидіння стільця 535 мм
-Висота стільця з урахуванням спинки 885 мм
-Глибина стільця 460 мм
-Максимально допустиме навантаження 120 кг
-Матеріал каркасу (опор) Алюміній
-Матеріал сидіння Поліестер
-Відкидний столик на підлокітнику Ні
-Регульовані опори Ні
-Складна конструкція для зберігання і транспортування Так
-Стан Новий
-Тип туристичних меблів Стілець зі спинкою і підлокітниками
-Чохол для зберігання й транспортування Ні
-Ширина стільця 450 мм
-Користувальницькі характеристики
-Гарантійний термін (міс.) 6
-Діаметр перетину каркаса (мм) 22 мм/30*16 мм
-Макс. навантаження 120 кг.
-Матеріал каркасу алюміній
-Матеріал спинки Поліестер
Переваги крісла фіксатор для забезпечення стійкості виробу в розкладеному стані,
На спинці — тканьова ручка для зручності транспортування в складеному стані
-Розміри у складеному вигляді 53*48*16 см
-Розміри сидіння (ширина*глибина) 53*42.5 см
Пакування п/е плівка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 425 мм |
| Глибина стільця | 460 мм |
| Висота сидіння стільця | 535 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 885 мм |
| Вага | 4.15 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |