



1 550 ₴
Стілець розкладний TE-1810 легко складається і розкладається. Виготовлений з міцного пластику, який служить довго, а каркас зі стальної труби забезпечує міцність конструкції. Це ідеальний варіант для тих, хто не може взяти з собою великі меблі. Крім використання на природі, він може слугувати як додаткові меблі для гостей.
-Тип: складаний стілець
-Макс. навантаження (кг): 150
-Каркас: сталь
-Сидіння: пластик HDPE
-Колір: білий
-Ширина стільця: 45 см
-Глибина стільця: 50 см
-Висота сидіння: 46 см
-Висота спинки стільця з урахуванням: 88 см
-Розміри сидіння (ширина*глибина): 39*42 см
-Розмір в складеному вигляді: 114*27*47 см
-Товщина сидіння: 5,5 см
-Діаметр перетину каркасу: 25*10 мм
-Колір каркаса: сірий
-Вага: 4,8 кг
-Розмір упаковки: 114*27*47 см
-Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |