

3 400 ₴
Крісло портативне TE-10SD
-Крісло дуже міцне та комфортне.
-Сидіння виконане з міцної тканини
-Конструкція крісла дозволяє його розкладати для зручного лежання.
-Висока спинка забезпечує додатковий комфорт, а маленька знімна подушечка додає затишку.
-Підлокітники з регулятором нахилу спинки роблять його ще зручнішим.
-Швидке складання та розкладання.
-Крім використання на природі, ці крісла можуть використовуватися як додаткові гостьові меблі в будинку.
-Тип: крісло
-Максимальне навантаження (кг): 110
-Каркас: сталь
-Колір: сірий
-Розмір загальний (Ш*Д*В): 90*64*110 см.
-Спинка (В*Ш): 71*42 см.
-Сидіння (В*Ш): 50*42 см.
-Висота до сидіння: 48 см.
-Сидіння в розкладеному вигляді: 153 см см.
-Розміри в складеному вигляді: 65*95*15 см.
-Вага: 7 кг.
-Каркас: Ø 22 мм.
-Матеріал сидіння: поліестер 600D+ПВХ, один шар тканини
-Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 900 мм |
| Глибина стільця | 640 мм |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1100 мм |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |