Стілець розкладний NR-22 SP зі спинкою NeRest
Переваги:
-Швидко складається та розкладається
-Ніжки стільця не в'язнуть у ґрунті
-Легко поміщається в рюкзак або сумку
-Міцна тканина прослужить довго, каркас виготовлений із сталевої труби, що гарантує міцність конструкції
-Крім використання на природі може використовуватися як додаткові гостьові меблі
-Тип: крісло
-Макс. навантаження (кг): 100
-Каркас: сталь
-Сидіння: оксфорд 600D + ПВХ
-Колір: зелений
-Ширина стільця: 50 см
-Глибина стільця: 36 см
-Висота до сидіння: 46 см
-Розміри сидіння (ширина*глибина): 34*36 см
-Висота стільця зі спинкою: 85 см
-Розміри в складеному вигляді: 51*65*11 см
-Діаметр перетину каркасу: 22 мм, з полімерним напиленням, 1 мм.
-Вага: 2,8 кг
-Упаковка: п/е пакет
-Вага в упаковці: 2,9 кг
-Розмір упаковки (Ш*В*Г): 51*65*11 см
-Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Глибина стільця | 360 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |