Стілець розкладний з сумкою NR-25 S NeRest - це практичний та зручний меблевий елемент, який ідеально підходить для використання на відкритому повітрі. Цей стілець має складну конструкцію, яка дозволяє згортати його для легкого транспортування та зберігання.
Він чудово підходить для пікніків, кемпінгу, відпочинку на пляжі або в будь-яких інших ситуаціях на відкритому повітрі. Стілець NR-25 S NeRest забезпечує комфортне сидіння завдяки міцному матеріалу і ергономічній конструкції.
Особливість цього стільця полягає в тому, що воно поставляється з сумкою, в якій його можна легко переносити. Це робить його ідеальним компаньйоном для подорожей, відпочинку та активних відпочинкових заходів. Легкий, портативний і зручний у використанні, стілець NR-25 S NeRest стане незамінним елементом вашого відпочинку на природі .
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА:
-Тип: складаний стілець
-Макс. навантаження (кг): 80
-Каркас: тонована сталь
-Сидіння: оксфорд 600D + ПВХ
-Колір: хакі
-Бічний кишеню: є
-Чохол: є
-Ширина стільця: 33 см.
-Глибина стільця: 34 см.
-Висота до сидіння: 38 см
-Розміри сидіння (ширина*довжина): 24*28,5 см
-Розміри в складеному вигляді: 40*49,5*5 см
-Діаметр перетину каркасу: 25 мм, з полімерним напиленням, 1 мм.
-Вага: 2,2 кг
-Матеріал конструкції: метал, тканина
Комплектація:
-ремінець для транспортування;
-сидіння з сумкою, дві кишені з одного боку (на сітці і липучці), з іншого боку сумки - кишеня на замку.
-Упаковка: п/е пакет
-Вага в упаковці: 2,3 кг
-Розмір упаковки (Ш*В*Г): 40*49,5*5 см.
-Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Ширина стільця | 330 мм |
| Глибина стільця | 340 мм |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений |