


3 000 ₴
Крісло Привал NR-39 - надзвичайно міцне і комфортне.
Високоякісний матеріал сидіння та надійна металева рама (діаметр каркаса 22 мм) гарантують необхідну міцність виробу. Крім того, воно оснащене спеціальним відділенням для пляшки, банки або іншої ємності з напоями, а також невеликою сумкою для дрібних предметів.
Швидке складання та розкладання крісла дозволяє легко переносити його, а спеціальний чохол комплектується для зручності транспортування і зберігання.
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-Тип: крісло
-Макс. навантаження (кг): 130
-Каркас: сталь
-Сидіння: оксфорд 600D + ПУ
-Колір: зелений, чорний
-Відділення для банки: є
-Чохол: є
-Загальний розмір (Ш*Д*В): 98*50*103 см.
-Розміри сидіння (глибина*ширина): 50*58 см.
-Розміри спинки (висота*ширина): 56*58 см.
-Розмір в складеному вигляді (Ш*Д*В): 25*97*25 см.
-Вага: 4,2 кг
-Діаметр перетину каркасу: 22 мм.
-Матеріал конструкції: метал+тканина
-Упаковка: п/е
-Розмір упаковки (Ш*В*Г): 25*25*97 см.
-Вага в упаковці: 4,4 кг
-Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 980 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1030 мм |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |