



1 800 ₴
Стілець розкладний Time Eco ТЕ-1813 легко складається і розкладається. Виготовлений з міцного пластику, який служить довго, а каркас зі стальної труби забезпечує міцність конструкції. Це ідеальний варіант для тих, хто не може взяти з собою великі меблі. Крім використання на природі, він може слугувати як додаткові меблі для гостей.
-Тип: складний стілець
-Макс. навантаження (кг): 150
-Каркас: сталь
-Сидіння: пластик HDPE
-Колір: коричневий
-Ширина стула: 45 см.
-Глубина стула: 50 см.
-Висота зі спинкою: 88 см.
-Товщина сидіння: 5,5 см.
-Діаметр перетину каркасу: 25*1,0 мм.
-Вага: 4,8 кг
-Упаковка: коробка
-Розміри упаковки (Ш*В*Г): 45*50*20 см.
-Гарантія:12 місяців
Зручний розкладний стілець із спинкою.
У складеному стані - плоский. Легко поміщається в багажник.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |