


1 800 ₴
Стілець розкладний TE-1842 легко складається і розкладається. Виготовлений з міцного пластику, який служить довго, а каркас зі стальної труби забезпечує міцність конструкції. Це ідеальний варіант для тих, хто не може взяти з собою великі меблі. Крім використання на природі, він може слугувати як додаткові меблі для гостей.
-Тип: складний стлець
-Максимальне навантаження (кг): 100
-Каркас: сталь
-Сидіння: пластик HDPE
-Колір: графіт імітація ротанга
-Ширина стільця: 40 см.
-Глибина стільця: 50 см.
-Висота стільця з урахуванням спинки: 85 см.
-Товщина сидіння: 4 см.
-Діаметр перетину каркаса: 22*10 мм.
-Колір каркаса: сірий
-Вага: 4 кг.
-Упаковка: п/е
-Розмір упаковки (Ш*В*Г): 50*8*114 см.
-Гарантія: 6 місяців
Пластик, з якого виготовлені меблі, гарантує тривалий термін експлуатації, оскільки це міцний матеріал, стійкий до дії зовнішніх чинників (перепади температур, прямі сонячні промені). Легко встановлюється, без зусиль миється.
Чистка та догляд: миється м'якою тканиною й мийним засобом що не містить абразивних речовин. Регулярний догляд не потрібен.
Стіл чудово підійде для використання в саду, на веранді, для виїздів на природу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Ширина стільця | 40 см |
| Глибина стільця | 50 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 85 см |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Стан | Нове |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Регульовані опори | Немає |
| Вага | 4 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |