ЕРГОНОМІЧНЕ ОФІСНЕ КРІСЛО
✓ Регульований підголівник: можливість налаштувати підголівник під власні потреби. Його можна регулювати за кутом нахилу вгору і вниз, а також за висотою, щоб підігнати підголівник під відповідну висоту. Висота налаштовується за допомогою кнопки на задній частині. Підголівник стабілізує шийний відділ хребта та забезпечує підтримку шиї.
✓ Гумові колеса: використання гумових коліс допомагає уникнути подряпин на підлозі та порізів на килимі. Вони забезпечують безпечне переміщення та забезпечують тихе та комфортне пересування. П'ятизіркова основа з подвійними колесами забезпечує стійкість під час руху.
✓ Вентиляція: ергономічна спинка та широке сидіння з мікросітки забезпечують комфортну роботу протягом тривалого часу, а також ідеальну вентиляцію та відведення тепла. Мікросітка стійка до розтягування і розривів, що гарантує тривалий термін експлуатації.
✓ Регулювання: можливість налаштувати крісло під особисті потреби забезпечує найвищий комфорт використання. Висота сидіння регулюється, а функція TILT дозволяє нахиляти та розгойдувати крісло для миті розслаблення (з можливістю фіксації в заданому положенні).
Характеристики:
-Колір: чорний;
-Матеріал: нейлонова сітка;
-Колеса: гумові;
-Механізм: важіль (метелик);
-Розміри (довжина/ширина/висота): 61/61/135 см;
-Регулювання висоти крісла: 125-136 см;
-Регулювання висоти сидіння: 44-55 см;
-Максимальне навантаження: до 100 кг;
-Вага крісла: 12,5 кг;
-Вага з упаковкою: 13,7 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 61 см |
| Висота з урахуванням спинки | 136 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 12 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 57 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Синхромеханізм | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | крісло |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | True |
| Колір оббивки | Білий |