Крісло комп'ютерне Gaming -це сучасне ігрове крісло, ідеально підходить для геймерів, які високо цінують комфорт та функціональність. Це крісло оснащене рядом практичних рішень, що забезпечують максимальний комфорт під час тривалих годин за комп'ютером.
Регульовані підлокітники дозволяють налаштувати крісло під індивідуальні потреби, забезпечуючи оптимальне положення рук під час гри. А регулювання спинки дозволяє змінювати кут нахилу крісла, забезпечуючи комфорт як за робочим столом, так і під час відпочинку.
Крісло має геймерський дизайн, що ідеально впишеться в інтер'єр кімнати геймера. М'які колеса забезпечують плавне пересування по підлозі, не ризикуючи пошкодити її.
У комплекті з кріслом йдуть дві подушки - для голови та попереку, що додає додатковий комфорт. Крісло оббите високоякісною оббивною тканиною для максимальної довговічності та легкості догляду.
Якщо ви шукаєте функціональне та стильне ігрове крісло, яке забезпечить комфорт під час тривалих ігрових сесій, тоді наш продукт точно відповідає вашим очікуванням!
Технічні характеристики:
-Максимальна висота: 138 см
-Максимальна висота до сидіння: 58 см
-Мінімальна висота до сидіння: 48 см
-Розміри сидіння: 52x49 см
-Розміри спинки: 52х83 см
-Загальна ширина з підлокітниками: 68 см
-Глибина сидіння: 49 см
-Максимальне навантаження: 120 кг
-Колір: чорний та сірий
-Матеріал: високоякісна оббивна тканина
-Регульовані у двох площинах підлокітники
-Плавне регулювання спинки з фіксуючим механізмом
-Прорезинені колеса - не пошкоджують підлогу
-Регулювання висоти, поворот на 360 градусів
-Дві регульовані подушки в комплекті
Розміри можуть відрізнятися на 1-4% з технологічних причин.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Темно-сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 68 см |
| Глибина крісла | 49 см |
| Висота з урахуванням спинки | 138 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 20 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина спинки | 52 см |
| Висота спинки | 83 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Синхромеханізм | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Так |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |