Обертове крісло - необхідний елемент будь-якого офісу, забезпечуючи не лише зручність під час роботи за столом, але й дбаючи про здоров'я нашого хребта.
Функція TILT у цьому обертовому кріслі дозволяє регулювати кут нахилу спинки, що дає змогу налаштувати крісло так, як нам зручно для тривалого сидіння.
Ця функція особливо корисна для тих, хто проводить багато часу за робочим столом або потребує періодичних перерв під час інтенсивної роботи.
Крісло з тканиною MESH - це варіант з відкритою сітчастою структурою, що забезпечує належну вентиляцію і відводить вологу від тіла. Ця тканина легка, повітряна та гнучка, забезпечуючи комфорт протягом усього робочого дня.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-Колір матеріалу: чорний;
-Матеріал: сітка + наповнювач (сидіння), сітка (спинка);
-Хрестовина: пластик;
-Колеса: гумові;
-Механізм: важіль (метелик);
-Розміри (довжина/ширина/висота): 65/65/129 см;
-Регулювання висоти крісла: 119-129 см;
-Максимальне навантаження: до 120 кг;
-Вага крісла: 14 кг;
-Глибина сидіння: 50 см;
-Ширина сидіння: 50 см;
-Висота спинки: 75 см;
-Ширина спинки: 48 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорно-білий |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 65 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Висота з урахуванням спинки | 129 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 14 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Висота спинки | 75 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір оббивки | Бежевий |