Металевий слайсер DMS 400 Вт
-Потужний та надійний: Слайсер DMS має потужний двигун потужністю 400 Вт, який дозволяє легко та швидко нарізати хліб, м'ясо, овочі, фрукти та сир на ідеальні скибочки. Наш кухонний слайсер вражає своєю надійністю та високою якістю виготовлення.
-Простота у використанні: Спеціальне різальне лезо з нержавіючої сталі та безступінчасте регулювання ширини різання в діапазоні від 0 до 15 мм забезпечують можливість нарізати різні продукти точно до потрібної товщини. Разом із розкладними лотками це забезпечує максимальну простоту використання.
-Безпека: 4 нековзні ніжки гарантують безпечне використання та надійну опору ріжучої машини.
-Економія місця: Слайсер DMS оснащений намотуванням кабелю на корпусі, що дозволяє встановити пристрій компактно і уникнути плутанини з кабелями на кухні.
-Просте очищення: Знімні леза з нержавіючої сталі забезпечують легкість та швидкість очищення слайсера DMS, гарантуючи чистоту та стерильність різальної машини.
Характеристики:
-Маса: 4,7 кг
-Колір: Срібло
-Безступінчасте регулювання ширини різу: від 0 до 15 мм
-Леза з нержавіючої сталі
-Номер виробника: АС-400
-Продуктивність: до 400 Вт
-Матеріал: нержавіюча сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DMS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Заточуючий пристрій | Ні |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Подача продукту | Автоматична горизонтальна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 27.6 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Довжина | 41.5 мм |