


7 000 ₴
4 999 ₴
Каркасний батут польського бренду – це гарантія високої якості, безпеки та довговічності конструкції, що підтверджують європейські сертифікати якості.
✅ Батут має діаметр 252 см і складається з наступних елементів:
⚡Три пари міцних U-подібних ніжок з оцинкованої сталі забезпечують стійкість конструкції.
⚡ Стрибковий килимок найкращий на ринку, виготовлений в США, виконаний із стійкого до розтягування матеріалу, що виключає його провисання. Виготовлений із міцного плетіння зі спеціальних матеріалів, стійких до вологи, УФ-променів, батут абсолютно стійкий від попадання сонячних променів або крапель дощу.
⚡ Масивні оцинковані пружини стійкі до механічних навантажень і забезпечують оптимальний відскок під час стрибків. Багатошарове покриття пружин: пружини вкриті дуже міцним матеріалом, що забезпечує захист від негоди і оберігає людей, що стрибають, забезпечуючи безпеку.
⚡ Пружини та верхні стійки покриті м'яким багатошаровим покриттям.
⚡ Висока захисна сітка надійно закривається на подвійний замок, запобігаючи випаданню людей, що стрибають на батуті.
✅ Посилена конструкція батута дозволяє одночасно стрибати декільком дітям або дорослим, але їхня загальна вага не повинна перевищувати 130 кг. Для зручності використання батут поставляється із зручними сходами з оцинкованої сталі.
✅ Драбина в комплекті: Так
✅ Розміри упаковки: 130х50х25 см
✅ Вага: 33кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 252 см |
| Висота рами батута | 50 см |
| Довжина | 252 см |
| Ширина | 252 см |
| Висота з сіткою | 220 см |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 33 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Довжина стрибкової поверхні | 225 см |
| Ширина стрибкової поверхні | 225 см |