6 000 ₴
4 299 ₴
Садовий набір для кейтерингу - це ідеальне рішення для будь-яких вечірок і заходів на природі, надзвичайно практичне і зручне.
Комплект складається з двох лавок та функціонального великого столу. Конструкція виготовлена з високоякісного оцинкованого металевого профілю, що покритий порошковою фарбою.
Стільниця виготовлена з поліетилену, 100% водонепроникного матеріалу, який забезпечує відмінну стійкість до погодних умов і УФ-променів.
Набір легко збирається і займає мало місця, легко транспортується і чиститься, стійкий до забруднень.
Міцна конструкція і висока якість виготовлення дозволяють використовувати його протягом багатьох сезонів, ідеально підходить для щоденного використання, не потребує складання, відразу готовий до використання.
Цей набір меблів - ідеальний вибір для людей, які цінують простоту та функціональність. Він ідеально підходить для заходів на відкритому повітрі, банкетних залів, ресторанів і домашнього використання.
Характеристики :
-Матеріал стільниці Пластик
-Матеріал каркасу (опор) Сталь
-Складана конструкція для зберігання та траспортування Так
-Регулювання по висоті Ні
-Колір Білий
-Довжина стола, см 180
-Ширина стола, см 76
-Висота стола, см 74
-Вага, кг 31
-Максимальне навантаження, кг 350,110
-Кількість персон 10
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість персон | 10 |
| Кількість лавок | 2 шт. |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Допустиме навантаження на стіл | 110 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 760 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Габаритні розміри лави | |
| Довжина лави | 1830 мм |
| Ширина лави | 300 мм |