2 000 ₴
1 779 ₴
Катання на триколісному скутері VENTO-це чудовий спосіб розважитися і провести час на свіжому повітрі. Воно забезпечить кожній дитині безліч задоволення.
Скутер моделі VENTO є ідеальним вибором для початківців завдяки своїй простоті управління, стабільності та легкості. Він оснащений колесами, що ефектно світяться, які стимулюють активність і надають екстраординарного вигляду.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА:
-Міцна та легка конструкція вагою 2,7 кг.
-Широка колія передніх коліс полегшує збереження рівноваги
-Тихі та міцні колеса забезпечують дуже гарне зчеплення із землею
-Світлодіоди, вбудовані в колеса, світяться під час руху
-Передня підвіска з динамічним керованим мостом
-Система швидкого складання
-Алюмінієве кермо з регулюванням по висоті в 3-х напрямках.
-Обмежений кут повороту зводить до мінімуму неконтрольовані зміни напряму
-Ергономічні ручки на кермі
-Нековзна платформа
-гальмо на задній осі
-Міцні підшипники ABEC-7
-Фарбова упаковка, самокат відмінно підходить для подарунка.
-Максимальне навантаження на скутер - 50 кг.
-Призначений для дітей зростом від 90 до 155 см.
-Регулювання керма 71 - 85 см
-Віковий діапазон 3+
Упаковка: Кольоровий картон 60 х 28 х 15 см .
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 2.7 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Vento |