Самокат WXM для трюків – це професійний, легкий, швидкий та маневрений самокат, призначений для виконання складних трюків.
особливості:
-Легка та міцна алюмінієва конструкція, що забезпечує міцність та легкість.
-Вага самокату становить 3,16 кг.
-Пряжка/затискач виконані з алюмінію з посиленими гвинтами.
-Руль має Y-подібну форму з подвійним посиленням та обертається на 360 градусів, що робить його ідеальним для трюків.
-Висота керма становить 83 см, придатна для змагальної їзди.
Ручки обтягнуті гумою TPR, а ширина керма становить 48 см для підвищеної стійкості.
-Ніжне гальмо забезпечує безпечне та ефективне гальмування.
-Колеса мають вузький профіль для підвищеної швидкості, ядро зі спицями, діаметр 100 мм і виготовлені з високоякісного ПУ з жорсткістю 82А для гарної амортизації. Вони мають підшипники АВЕС-7 для плавного руху.
-Платформа виготовлена з алюмінію 6063 з шириною 10 см і довжиною 47 см. Вона має якісні зварні шви, поверхню, що не ковзає, для безпеки.
-Посилені гвинти для фіксації деталей.
-Стильний чорно-білий клітинний дизайн.
-Показник амортизації 82 А.
-Форма колеса схожа на У, має подвійне посилення та повертається на 360 градусів.
-Ширина складає 48 см, що забезпечує стабільність.
Гальмувати можна завдяки ножному гальму.
Діаметр коліс 10 см, ядра зі спицями
ВАГА 5 кг
ГАБАРИТИ 66×47×12 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Висота рульової стійки | 83 см |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |