2 800 ₴
Lionelo Luca - це універсальний самокат, який підходить для дітей, підлітків та дорослих. Його рама та кермо виготовлені з легкого та міцного алюмінієвого сплаву. Він ідеально підходить для їзди асфальтом і тротуарами з твердим покриттям. Завдяки складаній конструкції його легко зберігати та транспортувати. Для забезпечення безпеки на задньому колесі встановлено ножне гальмо.
-Клас підшипників ABEC-7 забезпечує плавний хід та мінімальну вібрацію.
-Поліуретанові колеса відмінно їздять по траві, асфальту, плитці, бетону. Їхній діаметр 20 см.
-Легка доладна конструкція, що дозволяє упаковати транспортний засіб, помістити в багажник авто.
Вибирають цей скутер і за рахунок того, що рама виготовлена з легкого, але при цьому витривалого алюмінієвого сплаву. Регулювати положення керма можна у 3-х положеннях. Плюс і в тому, що колеса великі, діаметр 20 см. Для зручності паркування є відкидна ніжка. Гальмо на задній осі.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-Застосування новітніх технологій та висока довговічність.
-Підшипники класу ABEC-7 та колеса з поліуретану діаметром 200 мм забезпечують низький опір коченню та підвищену швидкість руху.
-Матеріал накладки на колесах аналогічний матеріалу, що використовується у висококласних скейтбордах, що забезпечує стійкість до зношування.
-Регульована висота керма в 3 ступенях.
-Ергономічні ручки знижують вібрацію під час руху по нерівній поверхні.
-Висота керма регулюється в діапазоні від 82 до 98 см.
-Легка та міцна конструкція, амортизатор ShockResist та можливість витримувати навантаження до 100 кг.
-Наявність великих коліс діаметром 200 мм та ножного гальма для безпечного та комфортного використання.
-Нековзна платформа та міцна ніжка для стійкості.
-Складна конструкція полегшує зберігання та транспортування самокату.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Висота рульової стійки | 98 см |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Lionelo |