50 000 ₴
Бензинова косарка Faworyt JK87-196L ідеально підходить для виконання важких завдань, таких як скошування високої трави на луках або пасовищах. Робоча ширина скосування становить 87 см і може бути регульована висота від 30 до 80 мм. Ця косарка приводиться в рух за допомогою спеціальних рухливих ножів на косильному валу. Крім того, модель оснащена однією передачею вперед, двома великими колесами, приводом, ручкою газу та стартовим важелем.
У комплекті:
-Косарка JK87-196L
-Верхня рукоятка з важелями
-Консоль верхньої ручки
-Колесо - 2 шт
-Шплинт складний для монтажу колеса - 2 шт
-Захисний ковпачок для кріплення коліс - 2 шт
-Ножова планка
-Кришка ножової планки
-Інструкція до косарки
-Інструкція до двигуна
-Гарантійний талон
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-Ємність паливного баку: 1 л
-Рівень шуму: 108 дБА
-Тип запуску: ручний
-Об'єм двигуна: 196 см3
-Номінальна потужність: 3,5 кВт
-Ємність масляного баку: 0,6 л
-Задні колеса: 33 см
-Площа газону (рекомендована): 1000 м2
-Матеріал корпусу: сталь
-Робоча ширина: 87 см
-Мінімальна висота скошування: 30 мм
-Індикатор повного кошика: ні
-Максимальна висота скошування: 80 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faworyt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина захвату | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мульчувальна косарка |
| Споживана потужність | 3.8 кВт |
| Стан | Нове |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Харчування | Мережа 220 В |
| Тип привода | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 640 мм |
| Мульчування | True |