40 000 ₴
Генератор TAGRED TA4100D+ разом з газовою плиткою Orcamp CK-505 є потужним джерелом електроенергії для будівельних майданчиків, саду та інших потреб. Він підходить для постійного та тривалого використання.

Цей генератор легко забезпечує живлення електроінструментів, будівельної техніки та іншого обладнання. Оснащений нагрівачем свічок накалювання та декомпресійним клапаном для полегшення запуску, що дозволяє йому працювати в різних умовах.
Сталевий корпус генератора додатково звукоізольований, а запуск відбувається автоматично за допомогою ключа.
Використовується для забезпечення незалежного живлення заміських будинків, офісів, торгових точок в умовах аварій на лініях електропередачі, а також як мобільне джерело електричної енергії для комунальних та дорожніх служб.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-Потужність двигуна: 7400 Вт
-Паливний бак: 13 л
-Максимальна потужність: 4,1 кВт
-Вага: 86 кг
-Габаритні розміри: 90х65х67 см
-Рівень звукової потужності: 90 дБ
-Швидкість обертання: 3000 об/хв
-Розміри упаковки: 70х52х57 мм
-Тип двигуна: 1-циліндровий
-Тип запуску: електростартер та ручний
-Номінальна потужність: 3,6 кВт
-Матеріал обмотки: мідна
-Робочий об'єм: 186 куб
-Ємність мастила: 1,25 л

Електричний обігрівач Gardyer HE2000
Обігрів приміщень площею до 20 кв.м.
Розподіл нагрітого повітря по приміщенню за допомогою вбудованого вентилятора
Регулювання потужності на 1 кВт і 2 кВт
Відсутність шкідливих викидів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 12 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3.6 кВт |
| Максимальна потужність | 4.1 кВт |
| Повна потужність | 3.6 кВА |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Термін служби | 25 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 186 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.25 л |
| Об'єм паливного бака | 13 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Вага | 86 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Кількість коліщат | 2 |