

12 000 ₴
11 399 ₴
Сейф призначений для зберігання до трьох одиниць вогнепальної зброї висотою до 1500 мм, а також для зберігання набоїв і додаткових аксесуарів. Цей сейф відповідає всім вимогам дозвільної системи України:
Він оснащений сувальдним замком.
Передбачена можливість кріплення до підлоги.
Є відсік для зберігання патронів.
Корпус сейфа виконано з листової сталі товщиною 2,0 мм, а дверна плита - 3,0 мм. Для підвищення міцності двері сейфа посилили фальшпанеллю, що складається з додаткового внутрішнього сталевого листа товщиною 1,0 мм.
Між цими листами розташований замок, загальна товщина конструкції становить 55 мм.
Усередині сейфа є дві зони: одна для зброї, інша - з полицями і відділенням для патронів, яке закривається замком Euro-lock з високим рівнем секретності.
Оснащений ключовим ригельним замком сувальдного типу КС-106, який має два ригелі діаметром 16 мм кожен, цей сейф забезпечує надійний захист вмісту.
Сейф пофарбований порошковою фарбою для естетичного зовнішнього вигляду та захисту від корозії.
Габаритні розміри
-Висота: 150 см
-Ширина: 50 см
-Глибина: 30 см
Вага: 65 кг
| Основні | |
|---|---|
| Товщина металу | 2 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1500 мм |
| Зовнішня ширина | 500 мм |
| Зовнішня глибина | 300 мм |
| Загальні | |
| Вага | 65 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість пістолетів | 1 |
| Кількість обрубаних стовбурів | 1 |
| Кількість автоматних дул | 1 |