7 500 ₴
7 039 ₴
Сейф для вогнепальної зброї призначений для зберігання до трьох одиниць вогнепальної зброї заввишки до 1320 мм, а також для набоїв і додаткових аксесуарів. Він повністю відповідає вимогам дозвільної системи України:
Оснащений замком сувальдного типу.
Може бути прикріплений до підлоги.
Обладнаний відсіком для зберігання патронів.
Корпус сейфа виконано з листової сталі товщиною 2,0 мм, а дверна плита - 3,0 мм. Двері сейфа втоплені, а дверний отвір посилений, що підвищує його надійність і знижує можливість розкриття силовим методом.
Усередині сейфа є дві зони: одна для зберігання зброї, а інша включає кілька полиць і відділення для набоїв, яке закривається замком Euro-lock з високим рівнем секретності - 2000 комбінацій.
Замок для збройового сейфа - надійний ключовий ригельний замок сувальдного типу КС-106 з двома ригелями діаметром 16 мм кожен, що забезпечує захист вмісту від сторонніх.
Сейф пофарбований порошковою фарбою, що робить його зовнішній вигляд естетично приємним і захищає від корозії.
Габаритні розміри:
-Висота: 135 см
-Ширина: 35 см
-Глибина: 25 см
Вага: 40 кг
Гарантія:
5 років офіційної гарантії від виробника на конструкцію
12 місяців гарантії на замок.
| Основні | |
|---|---|
| Товщина металу | 2 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1350 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 65 кг |
| Гарантійний термін | 40 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кількість пістолетів | 1 |
| Кількість обрубаних стовбурів | 1 |
| Кількість автоматних дул | 1 |