


4 000 ₴
3 599 ₴
Збройовий сейф призначений для зберігання до трьох одиниць вогнепальної зброї висотою до 1070 мм, а також для зберігання набоїв і додаткових аксесуарів.
Цей сейф повністю відповідає вимогам дозвільної системи України:
він оснащений замком сувальдного типу;
передбачена можливість кріплення до підлоги;
він обладнаний відділенням для зберігання патронів.
Конструкцію корпусу сейфа виконано з листової сталі завтовшки 1,5 мм, дверна плита - 1.5 мм. Дверцята сейфа поглиблені, а дверний отвір посилений, що збільшує надійність і зменшує можливість його відкриття силовим способом.
Усередині сейфа розташовано дві зони: одна для зберігання зброї, а інша - містить кілька полиць і відділення під набої, що закривається замком Euro-lock з високим рівнем секретності - 2000 комбінацій.
Сейф для зброї оснащений надійним ключовим ригельним замком сувальдного типу Титан/FZB/Barrero, який має 3 ригелі діаметром 10 мм кожен, що гарантує захист вмісту від сторонніх.
Він вкритий порошковою фарбою, яка надає йому естетичного зовнішнього вигляду та захищає від корозії.
Габаритні розміри
-Висота: 110 см
-Ширина: 28 см
-Глибина: 20 см
Вага: 18 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Колір | Сірий |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Стан | Нове |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1100 мм |
| Зовнішня ширина | 280 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |