



4 500 ₴
3 899 ₴
Сейф для зберігання вогнепальної зброї сірого кольору розрахований на зберігання до двох одиниць вогнепальної зброї висотою до 1220 мм, а також набоїв і додаткових аксесуарів.
Він повністю відповідає вимогам дозвільної системи України:
забезпечений замком сувальдного типу;
передбачена можливість кріплення до підлоги;
обладнаний відділенням для зберігання патронів.
Корпус сейфа виготовлено з листової сталі товщиною 1,2 мм, а дверна плита - 1,5 мм. Дверцята сейфа поглиблені, а дверний отвір посилено для підвищення надійності та запобігання можливості відкриття силовим способом.
Усередині сейфа розташовано дві зони: одна призначена для зберігання зброї, а інша містить кілька полиць і відділення для набоїв, яке закривається замком Euro-lock з високим рівнем секретності - 2000 комбінацій.
Сейф для зброї оснащений надійним ключовим ригельним замком сувальдного типу Титан/FZB/Barrero, який має 3 ригелі діаметром 10 мм кожен, що гарантує захист вмісту від сторонніх.
Крім того, сейф вкритий порошковою фарбою, що не тільки надає йому привабливого зовнішнього вигляду, а й захищає від корозії.
Габаритні розміри:
-Висота: 125 см
-Ширина: 28 см
-Глибина: 20 см
Вага: 20 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1250 мм |
| Зовнішня ширина | 280 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина металу | 1.2 |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |