
7 000 ₴
6 399 ₴
Збройовий сейф призначений для зберігання до трьох одиниць вогнепальної зброї висотою до 1370 мм, а також для зберігання набоїв і додаткових аксесуарів.
Він повністю відповідає вимогам дозвільної системи України:
-забезпечений замком сувальдного типу;
-передбачена можливість кріплення до підлоги;
-обладнаний відділенням для зберігання патронів.
Конструкцію корпусу сейфа виготовлено з листової сталі товщиною 1,2 мм, а дверну плиту - 1,2 мм. Дверцята сейфа поглиблені, а дверний отвір посилений для збільшення надійності та запобігання можливості відкриття силовим способом.
Для збільшення міцності дверцята сейфа посилено фальшпанеллю, яка складається з дверної пластини і додаткового внутрішнього сталевого листа завтовшки 1,0 мм. Між цими листами розташований замок, загальна товщина конструкції становить 55 мм.
Усередині сейфа розташовано дві зони: одна призначена для зберігання зброї, а інша містить кілька полиць і відділення для набоїв, яке закривається замком Euro-lock з високим рівнем секретності - 2000 комбінацій.
Сейф для зброї оснащений надійним ключовим ригельним замком сувальдного типу Титан/FZB/Barrero, який має 3 ригелі діаметром 10 мм кожен, що гарантує захист вмісту від сторонніх.
Крім того, сейф вкритий порошковою чорною фарбою (RAL9005), яка не тільки надає йому привабливого зовнішнього вигляду, а й захищає від корозії.
Габаритні розміри
-Висота: 137 см
-Ширина: 36 см
-Глибина: 25 см
Вага: 28 кг
| Основні | |
|---|---|
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Виробник | FZB |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1370 мм |
| Зовнішня ширина | 360 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |