
6 000 ₴
5 499 ₴
Збройовий сейф призначений для зберігання до двох одиниць вогнепальної зброї висотою до 1100 мм, а також для набоїв і додаткових аксесуарів.
Сейф повністю відповідає вимогам дозвільної системи України:
-оснащений замком сувальдного типу;
-передбачена можливість кріплення до підлоги;
-обладнаний відділенням для зберігання патронів.
Конструкцію корпусу сейфа збройового виготовлено з листової сталі товщиною 1,5 мм, а дверну плиту - 2,5 мм.
Для підвищення міцності двері сейфа посилено фальшпанеллю, яка складається з дверної пластини та додаткового внутрішнього сталевого листа товщиною 1,0 мм. Загальна товщина конструкції становить 26 мм.
Дверцята сейфа поглиблені, а дверний отвір посилений для збільшення надійності та запобігання можливості відкриття силовим способом. Усередині дверей є кишені, кріплення і фіксатори для магазинів, шомполів і засобів для догляду за зброєю, а також планка для підвішування.
Усередині сейфа є дві зони: одна призначена для зберігання зброї, а інша містить полицю та відділення для набоїв (трейзер), яке замикається замком Euro-lock з високим рівнем секретності - 2000 комбінацій.
Сейф для зброї оснащений надійним ключовим ригельним ригельним посиленим замком сувальдного типу, який має 3 ригелі діаметром 14 мм кожен, що гарантує захист вмісту від сторонніх.
Сейф для зброї вкритий порошковою фарбою, що надає йому естетичного зовнішнього вигляду і захищає від корозії.
Габаритні розміри
-Висота: 110 см
-Ширина: 30 см
-Глибина: 25 см
Вага: 22 кг
| Основні | |
|---|---|
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 2.5 мм |
| Колір | Антрацит |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1100 мм |
| Зовнішня ширина | 300 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |