

8 000 ₴
Газова плита для кулінарії працює на газі Бутані і має метод підпалу за допомогою зовнішнього джерела. Вона обладнана двома конфорками, на які можна розмістити, наприклад, дві каструлі, що робить її комфортною у використанні. Ця плита ідеально підходить для приготування їжі в умовах відпочинку на природі, туризму та інших видів активного відпочинку. Вона забезпечує рівне і потужне полум'я, що гарантує ефективний і швидкий підігрів.
У складі плити використовуються матеріали, такі як магналій, сплав алюмінію, мідь та сталева пластина. В комплекті йде кольорова коробка та сумка для зберігання моделі.
Характеристика:
-плита на газу для кулінарії на природі;
-паливо-газ бутан;
-матеріали: магналій, сплав алюмінію, мідь, сталева пластина;
-габарити моделі: 512*300*285 міліметрів;
-у складеному положенні розміри: 424*250*90 міліметрів;
-вага становить 3 кілограми.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип балона | Різьбовий |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 512 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 285 мм |
| Комплектація | |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Так |