3 000 ₴
Модель пальника BRS- приваблює три конфорки, які працюють у синхронізованому режимі, утворюючи потужний потік полум'я. Це дозволяє швидко нагріти 1 літр води всього за менше ніж 4 хвилини, при цьому споживаючи дуже мало газу. Крім того, цей пальник можна використовувати, як мініатюрний мангал. Для його виготовлення використовуються алюміній, мідь, сталь, які захищені від іржі. Підпал здійснюється зовнішнім способом, а як паливо використовується скраплений газ. Крім того, в комплекті передбачений жорсткий чохол для зручного зберігання і перенесення.
Потужність цього виробу становить 4200 ватт. Швидкість закипання води вражає: 1 літр досягає 100°C буквально за 3 хвилини 50 секунд. Розміри пальника: діаметр досягає 17,6 см, а висота становить 12,5 см. Щодо витрати газу, вона складає 324 грами на годину роботи. Вага цієї моделі становить 480 грамів. Цей пальник стане вашим надійним помічником у швидкому і ефективному приготуванні їжі під час походу або вилазки. Він дуже міцний і довговічний, ідеально підходить для ваших подорожей і турпоходів. Його стабільне та рівне полум'я забезпечує швидке і якісне нагрівання, що робить процес готування легким, навіть якщо поблизу немає повноцінної кухні.
Характеристики виробу:
-пальник з зовнішнім підпал;
-працює на зрідженому газі;
-споживання палива: 324 грама за одну годину роботи;
-потужність пальника: 4200 вт;
-вода закипає за 3 хвилини 50 секунд;
-три конфорки, що працюють одночасно;
-вага моделі – 480 грам;
-у складі: алюміній, мідь, сталь, захищена від іржі;
-міцний і надійний пальник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 4200 Вт |
| Витратуа газового палива | 324 г/год |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 0.48 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр встановлюваної ємності | 176 мм |
| Час закипання 1л води | 3.5 хв |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 176 мм |
| Висота | 125 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Ні |
| Кейс для транспортування | Так |