3 000 ₴
В якості палива використовується бензин (рекомендовано використовувати 95 і вище; можливо - 92). Це представляє собою економічну та практичну модель.
Вона має ефективний вітрозахист та удосконалену систему розпалювання. Полум'я виходить сильне та потужне.
Цей пальник можна використовувати при температурі повітря до мінус 50 градусів Цельсія.
Матеріали включають сплав магнію та алюмінію, захищену від корозії сталь, а також сплав міді. П'єзозапалювання не передбачене. Потужність такої моделі становить 2117 Вт. При цьому витрати пального складають 185 грамів на годину.
Ємність паливного баку становить 450 мілілітрів.
Розміри пальника: висота - 174 міліметри, довжина - 192 міліметри. Вага виробу - 567 грам.
Характеристики:
-рідкопаливний пальник для туризму, активного дозвілля;
-потужність становить 2117 ват;
-тип палива: (рекомендовано - 95 і вище; допустимо - 92);
-витрата палива: 185 грамів на годину;
-ємність балона: 450 мілілітрів;
-розміри пальника: висота – 174 міліметри, довжина – 192 міліметри;
-важить виріб 567 грам;
-п'єзозапалювання не передбачено.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Бензин |
| Номінальна потужність | 2117 Вт |
| Витрата рідкого палива | 0.185 л/год |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Вага | 0.567 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 192 мм |
| Висота | 174 мм |
| Об`єм | 0.45 л |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Ні |
| Кейс для транспортування | Так |