5 500 ₴
Пальник BRS- призначений для туристичної діяльності та активного відпочинку, працює як на неетильованому бензині (рекомендовано - 95 і вище; допустимо - 92), так і на дизелі. Його потужність досягає 9800 Вт, а витрата палива становить 425 грамів на годину. Масляний бак має об'єм 3,5 літра. Матеріалом для виробництва є високотермостійка нержавіюча сталь.
Для того, щоб закипіти один літр води за допомогою цього пальника, потрібна лише одна хвилина (за стандартного атмосферного тиску). Для зручного зберігання передбачена спеціальна сумка. Розміри моделі складають 251*210 міліметрів, а вага - 3,2 кілограма.
Характеристики:
-рідкопаливний пальник для туризму, активного відпочинку;
-паливо: неетильований бензин (рекомендовано - 95 і вище; -допустимо - 92) та дизель;
-потужність складає 9800 Вт;
-витрата палива: 425 грамів на годину;
-об'єм масляного бака: 3,5 літра;
-матеріал: високотермостійка нержавіюча сталь;
-об'єм масляного бака: 3,5 літра;
-1 л води закипає протягом 1 хвилини;
-розміри: 251*210 мм;
-вага складає 3,2 кілограми.
Пальник BRS- призначений для туристичної діяльності та активного відпочинку, працює як на неетильованому бензині (рекомендовано - 95 і вище; допустимо - 92), так і на дизелі. Його потужність досягає 9800 Вт, а витрата палива становить 425 грамів на годину. Масляний бак має об'єм 3,5 літра. Матеріалом для виробництва є високотермостійка нержавіюча сталь.
Для того, щоб закипіти один літр води за допомогою цього пальника, потрібна лише одна хвилина (за стандартного атмосферного тиску). Для зручного зберігання передбачена спеціальна сумка. Розміри моделі складають 251*210 міліметрів, а вага - 3,2 кілограма.
Характеристики:
-рідкопаливний пальник для туризму, активного відпочинку;
-паливо: неетильований бензин (рекомендовано - 95 і вище; -допустимо - 92) та дизель;
-потужність складає 9800 Вт;
-витрата палива: 425 грамів на годину;
-об'єм масляного бака: 3,5 літра;
-матеріал: високотермостійка нержавіюча сталь;
-об'єм масляного бака: 3,5 літра;
-1 л води закипає протягом 1 хвилини;
-розміри: 251*210 мм;
-вага складає 3,2 кілограми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Бензин |
| Номінальна потужність | 9800 Вт |
| Витрата рідкого палива | 0.425 л/год |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 251 мм |
| Висота | 210 мм |
| Об`єм | 3.5 л |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Ні |
| Кейс для транспортування | Так |