11 000 ₴
Основні переваги цієї моделі включають в себе широкий спектр різноманітних виходів для заряджання пристроїв, таких як два USB, два Type-C, автомобільний роз'єм та інші, а також наявність вихідного роз'єму для побутової розетки змінного струму. Додатково, ця модель підтримує бездротову зарядку та має інформаційний LED дисплей. Вбудований захист від перенавантаження забезпечує безпеку використання, а компактний дизайн робить її достатньо мобільною, беручи до уваги її потужність.
Крім того, вона має вбудований ліхтарик і автоматичну систему охолодження та контролю температури роботи.
Портативна зарядна станція HAVIT J300 з об'ємом 83200 мАг забезпечує потужність 300 Вт чистої синусоїдальної енергії змінного струму через вбудований вихід змінного струму (АС). Крім того, ця мобільна станція підтримує швидку зарядку через USB порти різних типів з підтримкою технологій PD та QC.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Модель: J300 (PB300W)
- Номінальна потужність: 300Вт
- Пікова вихідна потужність: 600Вт
- Номінальна потужність: 307.84Вт-год
- Ємність батареї: 3.7В, 83200мАг
- Захист від перевантаження: 330±20Вт
- Вихід змінного струму (АС): 110В±10%, 60Гц / 230В±10%, 50Гц
- Вихідна хвиля: чиста синусоїда
- Вихід 2х USB (QC3.0): DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W)
- Вихід Type-C 1: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (PD60W)
- Вихід Type-C 2: DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.5A (PD20W)
- Автомобільний вихід (прикурювач): 12В~16.8В / 8А
- Вихід DC5525: 12В~16.8В / 8А
- Бездротова зарядка: 15W
- Вхідна напруга для зарядки: 12-24В / 60W Max
- Робоча температура: -10°С ~ +40°С
- Вага (нетто): 4кг
- Вага (з аксесуарами): 5кг
- Габаритні розміри: 273x171x163мм
ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ВИКОРИСТАННЯ УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ПОВНІСТЮ ІНСТРУКЦІЮ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ!!
СПОСОБИ ЗАРЯДЖАННЯ:
- Від сонячної панелі - потужністю 120Вт, 5-7 годин (в залежності від сонячних умов погоди).
- Від автомобіля – напруга 12В, 5-6 годин (під час роботи автомобіля).
- Від мережі – напруга АС 110-240В за допомогою спеціального адаптера, 5-6 годин.
НЕ ПІДКЛЮЧАЙТЕ ДО СТАНЦІЇ ПРИСТРОЇ ПІД ЧАС ЇЇ ЗАРЯДЖАННЯ ЧЕРЕЗ ВИХІДНИЙ РОЗ’ЄМ ЗМІННОГО СТРУМУ!
РЕКОМЕНДОВАНО ВІДКЛЮЧИТИ ЗАРЯДНУ СТАНЦІЮ ПІСЛЯ ПОВНОЇ ЗАРЯДКИ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Ємність акумулятору | 83200 мА/год |
| Особливості | Дисплей, Бездротова зарядка, Ліхтарик |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 171 мм |
| Вага | 4000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |