Батут Funfit надає достатньо місця для ігор дітей та ідеально підходить для використання в домашніх умовах.
Матеріал батута виготовлений з високоякісних матеріалів, які мають стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Особливості включають:
Захисна сітка посилена зверху для додаткової надійності.
Вхід у батут закривається на блискавку для зручності та безпеки.
Міцний матеріал батута водонепроникний та гнучкий.
Мат кріпиться за допомогою пружин для стійкості та надійності.
Надійні ніжки забезпечують стабільність.
Батут Funfit діаметром 6 футів (183 см) оснащений 36 оцинкованими пружинами, які забезпечують міцність та безпеку для гри дітей. Сітка тісно обтікає батут, ефективно захищаючи від падінь та травм.
Основні характеристики:
-кількість пружин батута: 36 шт
-висота поверхні для стрибків над землею: 52см
-висота стійки: 160см
-діаметр 183см
-кількість власників сітки: 6
-кількість ніжок: 3, кожна U-подібна
-максимальна вага користувача: 90 кг
-вага батута: 27 кг
-сертифікати: TUV GS, CE
Користь стрибків на батуті:
Стрибки на батуті сприяють покращенню роботи серцево-судинної системи. Це означає, що тренуються серце, судини та легені, що є відмінною профілактикою серцево-судинних захворювань та сприяє підвищенню загальної витривалості організму. Крім того:
Збільшується обсяг легень, що сприяє кращому кисневому обміну.
Процес роботи лімфатичної системи активізується, що допомагає організму очищатися від токсинів.
Тривалі стрибки зміцнюють суглоби та кісткову тканину, сприяючи покращенню їхнього здоров'я та зниженню ризику травм.
Регулярні тренування на батуті сприяють покращенню координації та балансу за рахунок удосконалення вестибулярного апарату.
Завдяки інтенсивним стрибкам організм насичується киснем, що сприяє загальному покращенню фізичного стану та підвищенню енергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Діаметр батута | 183 см |
| Довжина | 183 см |
| Висота з сіткою | 160 см |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 27 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Наявність сходів |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Довжина стрибкової поверхні | 183 см |