7 000 ₴
4 999 ₴
Батут надає достатньо місця для ігор дітей та ідеально підходить для використання в домашніх умовах.
Матеріал батута виготовлений з високоякісних матеріалів, які мають стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Особливості включають:
Захисна сітка посилена зверху для додаткової надійності.
Вхід у батут закривається на блискавку для зручності та безпеки.
Міцний матеріал батута водонепроникний та гнучкий.
Мат кріпиться за допомогою пружин для стійкості та надійності.
Надійні ніжки забезпечують стабільність.
Батут діаметром 8 футів (252 см) оснащений 48 оцинкованими пружинами, які забезпечують міцність та безпеку для гри дітей. Сітка тісно обтікає батут, ефективно захищаючи від падінь та травм.
Основні характеристики:
-кількість пружин батута: 42 шт
-висота поверхні для стрибків над землею: 52см
-висота стійки: 160см
-діаметр 212см
-кількість власників сітки: 6
-кількість ніжок: 3, кожна U-подібна
-максимальна вага користувача: 120 кг
-вага батута: 31 кг
-сертифікати: TUV GS, CE
Користь стрибків на батуті:
Стрибки на батуті сприяють покращенню роботи серцево-судинної системи. Це означає, що тренуються серце, судини та легені, що є відмінною профілактикою серцево-судинних захворювань та сприяє підвищенню загальної витривалості організму. Крім того:
Збільшується обсяг легень, що сприяє кращому кисневому обміну.
Процес роботи лімфатичної системи активізується, що допомагає організму очищатися від токсинів.
Тривалі стрибки зміцнюють суглоби та кісткову тканину, сприяючи покращенню їхнього здоров'я та зниженню ризику травм.
Регулярні тренування на батуті сприяють покращенню координації та балансу за рахунок удосконалення вестибулярного апарату.
Завдяки інтенсивним стрибкам організм насичується киснем, що сприяє загальному покращенню фізичного стану та підвищенню енергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Діаметр батута | 252 см |
| Довжина | 252 см |
| Висота з сіткою | 160 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 31 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Наявність сходів |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Довжина стрибкової поверхні | 183 см |