10 999 ₴
Батут HOP-SPORT 8FT (244СМ) з ВНУТРІШНЬОЮ сіткою
Всі моделі батутів Hop-Sport виробляються відповідно до європейського стандарту PN-EN 71-14 та мають сертифікат якості британської компанії Intertek – провідного провайдера послуг у галузі незалежної експертизи, контролю та випробувань.
Батути Hop-Sport також легкі у складанні, оскільки етапи монтажу точно описані в посібнику, що додається.
Надійна конструкція:
Каркас батута виготовлений із міцної сталі, яка має високу стійкість до корозії, забезпечуючи тривалий термін служби виробу. 48 надійних оцинкованих пружин надійно підтримують загальну конструкцію, забезпечуючи безпечне використання.
Міцний матеріал:
Основне полотно виготовлене з якісного поліпропілену товщиною 275 г/м², що має високу стійкість до фізичних навантажень, вплив сонця, дощу та інших зовнішніх факторів.
Якісна захисна сітка:
Захисний обмежувач висотою 160 см виготовлений із міцного поліетилену та оснащений надійною застібкою-блискавкою та додатковими пряжками на клямках, гарантуючи безпеку виняткових веселощів. Це особливо важливо для сімей із маленькими дітьми.
Захисне покриття для пружин:
Усі оцинковані пружини батута покриті міцною двошаровою тканиною з губкою всередині, забезпечуючи надійний захист від погодних умов.
Комплектація:
У набір входять спеціальні страхувальні гачки для додаткової фіксації до землі, сходи для зручності підйому та спуску, великий чохол для зберігання батута та в ПОДАРУНОК два першокласних м'ячі (пляжний, волейбольний) для веселих ігор з родиною та друзями.
Основні характеристики:
-діаметр стрибкового полотна: 195см
-загальний діаметр: 244см
-ширина захисного краю: 25см
-Товщина захисного краю: 2см
-загальна висота: 219см
-висота сітки: 160см
-відстань від землі до мату: 59см
-мат із поліпропілену: 275 гр/м.кв
-48 оцинкованих пружин: 137х3 мм
-3 опори з металевого профілю: 38х1,2 мм
-Рама батута з металевого профілю: 38х1,2 мм
-двоступінчаста драбинка висотою: 8см
-сітка з поліетилену: 100 гр/м.кв
-Сертифікація безпеки TUV
-вага батута з сіткою: 37 кг
-макс. вага навантаження: 150 кг
Користь стрибків на батуті:
Стрибки на батуті сприяють покращенню роботи серцево-судинної системи. Це означає, що тренуються серце, судини та легені, що є відмінною профілактикою серцево-судинних захворювань та сприяє підвищенню загальної витривалості організму. Крім того:
Збільшується обсяг легень, що сприяє кращому кисневому обміну.
Процес роботи лімфатичної системи активізується, що допомагає організму очищатися від токсинів.
Тривалі стрибки зміцнюють суглоби та кісткову тканину, сприяючи покращенню їхнього здоров'я та зниженню ризику травм.
Регулярні тренування на батуті сприяють покращенню координації та балансу за рахунок удосконалення вестибулярного апарату.
Завдяки інтенсивним стрибкам організм насичується киснем, що сприяє загальному покращенню фізичного стану та підвищенню енергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Діаметр батута | 244 см |
| Довжина | 195 см |
| Висота з сіткою | 219 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вага | 37 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Наявність сходів |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Довжина стрибкової поверхні | 195 см |