31 000 ₴
Сучасна бігова доріжка HS-1500LB - VISTA - це пристрій, що допоможе вам підтримувати форму, не виходячи з дому. Більше не сумнівайтеся, наберіть чудову форму!
З біговою доріжкою HS-1500LB - VISTA ви можете тренуватися незалежно від погоди! Vista - це бігова доріжка з двигуном 2,0 л.с., тому ви можете бігти з максимальною швидкістю 16 км/год. Бігове полотно розміром 42/115 см дозволяє проводити помірні тренування в зручних домашніх умовах. Трьохступеневе регулювання нахилу бігового полотна дозволяє збільшити інтенсивність тренування. Максимальне навантаження на бігову доріжку - 110 кг.
HS-1500LB - VISTA має тренажерний комп'ютер з 5-дюймовим дисплеєм. На екрані ви можете відстежувати час тренування, пройдену відстань, швидкість, пульс і спалені калорії. Можливість підключення телефона або планшета через USB або Bluetooth дозволяє використовувати додаток FitShow. Додаток є безкоштовним і сумісним з пристроєм. Завдяки йому ви можете різноманітити тренування, а також зберігати і відстежувати прогрес вправ. Після тренування ви можете миттєво прибрати бігову доріжку з поля зору. Гідравлічна система Soft Drop утримує вагу бігової доріжки під час розкладання і складання. Вам не потрібно просити нікого про допомогу, щоб перетворити спортзал на звичайну кімнату.
Основные характеристики:
-Модель: HS1500LB
-Тип: электрическая
-Номинальная мощность двигателя: 2,0 л.с.
-Скорость мин./макс: 0,8-16 км/ч
-Макс. вес пользователя: 110 кг
-Размер бегового полотна: 115х42см
-Габариты в разложенном состоянии: 164х73х127см
-Габариты в сложенном состоянии: 99х73х131см
-габариты коробки: 162х78х30см
-Регулировка бегового полотна: ручная, 3-ступенчатая
-Вес: 53 кг
-Ключ безопасности
-массажёр, мощность 90-100 Вт
-USB вход
-Bluetooth
-MP3
-Функции компьютера: предустановленные программы; режим обратного отсчета: калории, расстояние, время; измерение частоты пульса и программа FAT; быстрый старт
-Обучающие программы: 12
-Гарантия 24 месяца
ПЕРЕВАГИ:
Амортизація
Бігова доріжка оснащена внутрішньою системою амортизації, завдяки якій тренування безпечні для суглобів.
Регулювання кута нахилу
Вам потрібні інтенсивніші зусилля? Бігова доріжка має триступінчасте ручне регулювання кута нахилу бігового полотна.
Дисплей
Бігова доріжка Vista оснащена комп'ютером із сенсорним дисплеєм. На дисплеї можна регулярно контролювати параметри: вибрану програму тренування, час, пройдену відстань, пульс і спалені калорії. Ви можете вибирати з 12 встановлених програм та ручної програми.
FitShow
Для різноманітних повсякденних вправ вдома використовуйте мобільний додаток FitShow, сумісний із біговою доріжкою Vista. Програма доступна безкоштовно для Android та IOS. Він пропонує програми тренувань та дозволяє зберегти ваш прогрес. За ходом тренування можна спостерігати на екрані планшета, смартфона або телевізора.
Масажер
Масажер дозволить розслабити м'язи після інтенсивних тренувань. Ви можете вільно регулювати довжину ременя масажера, що робить його універсальним пристроєм для масажу тіла.
Вхід USB знаходиться на робочому столі бігової доріжки. Під час тренування ви можете використовувати свій телефон або планшет, не турбуючись про те, що ваш пристрій розряджається.
Догляд за біговим полотном
Турбота про належний догляд за біговим полотном, безсумнівно, продовжить термін служби тренажера. Бігова доріжка Vista оснащена системою розподілу мастила, яка спрощує обслуговування та дозволяє заощадити час. У комплект входить спеціальний засіб для змащування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Потужність двигуна, л. с | до 1,5 |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 120 см |
| Ширина полотна | 40 см |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Функции компьютера | Швидкість, Витрата калорій, Час |
| Особливості | Синхронізація з ПК |
| Вага | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 148.5 см |
| Висота | 108.8 см |