79 000 ₴
Основні характеристики:
-Модель: HS4500LB Ultima Pro
-Тип: електрична
-Двигун: AC 4.5 HP
-Номінальна потужність двигуна: 4,5 л.с.
-Швидкість мін./макс: 0,8-22 км/год
-Макс. вага користувача: 150 кг
-Розмір бігового полотна: 140х52см
-Габарити в розкладеному стані: 178х88х146см
-Габарити у складеному стані: 131х88х146см
-Розміри коробки: 45x100x200см
-Вага: 87 кг
-USB вхід
-Bluetooth
-MP3
-Автоматичне регулювання нахилу: 15 градусів
-Навчальні програми: 4 (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, -Road) + ручна програма
-Комп'ютер: вимірювання відстані, швидкості, часу, калорій
-Гарантія 24 місяці
ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС:
Надійна технологічність
Бігова доріжка Hop-Sport HS-4500LB Ultima Pro оснащена ультрасучасним двигуном потужністю цілих 4,5 к.с., який дозволить користувачеві тренуватися зі швидкістю від 0,8 до 22 км/год. При своїх досить великих габаритах (вага – 87 кг, розміри у розкладеному вигляді – 178х88х146см, у складеному – 131х88х146см, ширина бігового полотна – 140х52см) вона легко витримує максимальну вагу спортсмена у 150 кг.

Комп'ютер та багатофункціональний дисплей
Завдяки комп'ютеру з чітким 7-дюймовим РК-дисплеєм ви можете відстежувати дані таких параметрів тренування: відстань, час, швидкість, частота пульсу та спалені калорії. Комп'ютер тренажера Ultima Pro – рекордсмен серед бігових доріжок за кількістю тренувальних програм Також можна скористатися спеціальною ручною програмою, яка дозволяє користувачеві налаштувати параметри доріжки під свої фізичні можливості. Інтерфейс комп'ютера простий та інтуїтивно зрозумілий. Якщо ви любите тренуватися під улюблені треки, просто підключіть свій mp3-плеєр або телефон до тренажера і активно займайтеся, слухаючи музику з динаміків, вбудованих в доріжку.

Параметри бігової доріжки
Доріжка оснащена сучасним двигуном потужністю 3,5 к.с., завдяки чому вона є надзвичайно міцною і дозволяє проводити навіть найінтенсивніші тренування на швидкості до 20 км/год. Максимальне навантаження, яке здатне витримати тренажер, - 150 кг.
Бігове полотно
Бігове полотно доріжки розміром 52/140см гарантує користувачеві комфортні та безпечні тренування. Структура полотна складається з 5 шарів, які забезпечують спортсмену гарне зчеплення та стабілізацію під час бігу.

Додаток для гаджетів
Для виконання різних повсякденних вправ вдома використовуйте мобільний додаток FitShow, сумісний з біговою доріжкою Ultima Pro. Програма доступна безкоштовно для Android та IOS. Воно пропонує програми тренувань та дозволяє зберегти ваш прогрес. За ходом тренувань можна спостерігати на екрані планшета, смартфона чи телевізора.

Нахил бігового полотна
Вам потрібне інтенсивніше навантаження? Бігова доріжка має опцію INCLINE - за допомогою кнопки на робочому столі ви можете автоматично змінювати налаштування нахилу бігового полотна в діапазоні 0-15 градусів.

Амортизація
Бігова доріжка оснащена внутрішньою системою амортизації, завдяки якій тренування безпечні для суглобів.

Вимірювання пульсу
Телеметричний пояс Polar®, що входить до комплекту бігової доріжки Ultima Pro, дозволяє контролювати частоту свого пульсу, не тримаючись руки за ручки. Відчуйте свободу руху!

Утримувач для гаджетів
У центрі робочого столу є спеціальний вузький тримач мобільних пристроїв. Тепер ваші девайси будуть у безпеці під час тренування.

USB-роз'єм
USB-роз'єм знаходиться на робочому столі бігової доріжки. Під час тренування ви можете комфортно використовувати свій телефон або планшет, не турбуючись про те, що пристрій може розрядитися.

Утримувач для пляшки з водою
Приготуйтеся до тривалого тренування! Щоб спрага не заважала вам займатися, по обидва боки робочого столу бігової доріжки розташовані спеціальні місця для пляшки з водою.

Складна конструкція
Вже закінчили тренування? Тоді ви можете прибрати бігову доріжку з поля зору за лічені секунди. Потрібно лише скласти її та встановити вертикально чи горизонтально, а наявність транспортних роликів забезпечить вам комфортне та легке пересування доріжки у будь-яке зручне для вас місце.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Електрична |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Довжина полотна | 140 см |
| Ширина полотна | 52 см |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час, Програма Quick Start, Програма Cool Down, Програма Body Fat |
| Вага | 87 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 194 см |
| Ширина | 83 см |
| Висота | 148 см |