4 100 ₴
Степпер Hop-Sport HS-035S Joy - ефективний тренажер для домашніх тренувань, що сприяє зміцненню м'язів сідниць та ніг, а також зниженню ваги. При заняттях на цьому тренажері ваші ноги рухаються у двох площинах: вгору-вниз та зовні-всередину. Це надає тренуванню подібність до катання на ковзанах або лижах, активізуючи практично всі м'язи.
Серед переваг тренажера – можливість регулювання висоти педалей та простий у використанні лічильник, який відстежує основні параметри тренування. Крім того, завдяки прикріпленим еспандерам задіяні верхні частини тіла. Вправи на степері рекомендуються для всіх, хто прагне покращити свою фізичну форму та скинути зайву вагу, незалежно від віку та рівня підготовки.
Основні характеристики:
-Модель: HS-35s Joy
-Призначення: для домашнього використання
-Габарити: 34 х 53 х 44см (ВхШхД)
-Розміри коробки: 42 x 31 x 53см
-Вага нетто/брутто: 9/11 кг
-Габарити педалей: 33,5 х 14см
-Регулювання висоти педалі
-Внутрішня відстань між ступнями (коли вони паралельні один одному): 7см
-Довжина еспандерів: 88-180см
-Система навантаження: гідравлічний механізм із двома циліндрами
-
Міцна сталева основа дозволяє витримувати вагу до 100 кг.
-Поворотна система дозволяє тренувати м'язи преса та спини
-Одновіконний дисплей відображає: час, дистанцію, калорії, кількість пройдених кроків, SCAN
Електронний лічильник тренування пропонує такі функції:
TIME: відображає поточний час тренування з діапазоном від 0:00 до 99:00
COUNT: показує загальну кількість зроблених кроків
STRIDES/MIN: обчислює середню кількість кроків за хвилину
Ckal: розраховує кількість спалених калорій (у ккал)
SCAN: автоматично перемикається між значеннями, що відображаються на екрані, кожні 4 секунди в наступному порядку: час, калорії, кроки в хвилину.
Регулювання висоти педалі
Завдяки можливості регулювання висоти педалей, ви можете налаштувати степер відповідно до ваших потреб, щоб ще більше підвищити комфорт тренувань. Все, що вам потрібно зробити, це використовувати ручку, розташовану в самому низу, перед степером, і встановити рівень відповідно до ваших уподобань.
Еспандери
У комплекті зі степером HS-35s Joy ви отримуєте два еспандери, завдяки яким ви можете розширити сферу своїх вправ. Еспандери допоможуть вам зміцнити та сформувати м'язи рук, грудей та спини.
Нековзні педалі
При тренуванні на степері HS-35s Joy вам не потрібно турбуватися про рух ніг під час тренування. Нековзна поверхня забезпечить їм надійне зчеплення.
ЗАСТОСУВАННЯ
Грудні, Для ніг, Для преса, Для рук, Для спини, Ліктьові, Масаж ніг, Моделювання м'язів преса, Плечові, Розвиток вестибулярного апарату, Універсальні, Формування талії та стегон
ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Регулювання висоти педалі, Внутрішня відстань між педалями: 7см (коли вони паралельні один одному), Довжина еспандера: 88см (без розтяжки), з можливістю збільшення до 180см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | BeSport |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Міні - степпер |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Хід педалей | Залежний |
| Система навантаження | Механічна |
| Автономна робота | Батарейки |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Час, Кількість кроків |
| Вага | 9 кг |
| Колір | Салатний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 53 см |
| Висота | 44 см |