5 200 ₴
HS-055s Noble є ефективним тренажером для домашніх тренувань, який допоможе вам зміцнити сідниці, м'язи ніг і скинути зайву вагу. При заняттях на цьому степері ваші ноги рухаються у двох площинах: вгору-вниз і зовні-всередину. Це робить тренування схожими на катання на роликах або лижах, активізуючи практично всі м'язи тіла.
Переваги степера включають регулювання висоти колони, регулювання висоти педалей і простий у використанні комп'ютер, який вимірює основні параметри тренування. Крім того, завдяки двом прикріпленим еспандерам ви можете задіяти верхню частину тіла.
Вправи на степері HS-055s рекомендуються всім, хто прагне покращити свою фізичну форму та позбутися зайвої ваги, незалежно від їх віку та рівня підготовки.
Основні характеристики:
-Призначення: для домашнього використання
-Габарити: 125 х 53 х 46см (ВхШхД
-Розміри коробки: 42 x 34 x 55см
-Вес нетто/брутто: 14/16 кг
-Габарити педалей: 33,5 х 14см
-Довжина еспандерів: 88-180см
-Макс. вага користувача: 100 кг
-Габарити стійки: макс. 125 – хв. 115 х 40см (ВхШ)
-Регуляція висоти стійки-3 рівня, з кроком 5см
-Товщина профілю колони: нижня труба – 65 мм, верхня – 50 мм
-Внутрішня відстань між ступнями: 7см (коли вони паралельні один одному)
-Тренажер підходить для занять незалежно від віку та рівня підготовки
-Два еластичні еспандери для рук
-Покази комп'ютера: відстежує час, калорії, дистанцію, кількість кроків за хвилину, SCAN
-Регульована висота платформ
Регулювання висоти педалі
Завдяки можливості регулювання висоти педалей, ви можете налаштувати степер відповідно до ваших потреб, щоб ще більше підвищити комфорт тренувань. Все, що вам потрібно зробити, це використовувати ручку, розташовану в самому низу, перед степером, і встановити рівень відповідно до ваших уподобань.
Регулювання висоти колони
Ручка, розташована на кроковій колоні, дозволяє швидко та без зусиль налаштувати обладнання відповідно до вашого зростання. Висота колони може регулюватися на три рівні (5см кожна).
Комп'ютер-лічильник
Має наступні функції:
TIME: відображає поточний час тренування: від 0:00 до 99:00
COUNT: відображає кількість кроків
STRIDES/MIN: обчислює середню кількість кроків за хвилину
Ckal: розраховує спалені калорії (у ккал)
SCAN: автоматично перемикається між значеннями, що відображаються на екрані кожні 4 секунди в наступному порядку: час, калорії, крок / хв.
Еспандери
У комплекті зі степером HS-055S Noble ви отримуєте два еспандери, завдяки яким ви можете розширити сферу своїх вправ. Еспандери допоможуть вам зміцнити та сформувати м'язи рук, грудей та спини.
Нековзні педалі
При тренуванні на степері HS-055S Noble вам не потрібно турбуватися про рух ніг під час тренування. Нековзна поверхня забезпечить їм надійне зчеплення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Hop-Sport |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Міні - степпер |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Хід педалей | Залежний |
| Система навантаження | Механічна |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій, Час, Кількість кроків |
| Особливості | Еспандери |
| Вага | 14 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 53 см |
| Висота | 125 см |