7 000 ₴
BS-0801 Speed є новою моделлю велотренажера, створеною з урахуванням максимального комфорту для користувача. Цей тренажер від Besport є гармонійним поєднанням практичності, надійності, естетики та доступної ціни.
Якщо вам складно вибрати із широкого асортименту домашніх тренажерів, то BS-0801 Speed – ваш ідеальний вибір! Його компактні розміри дозволяють легко розмістити його навіть у невеликій квартирі. Міцні матеріали – метал та пластик високої якості, забезпечують довгий термін служби тренажера, а 24-місячна гарантія підтверджує його надійність та довговічність.
Комп'ютер відображає всі необхідні показники – час, швидкість, пройдену відстань, кількість спалених калорій, загальний пробіг велотренажера та пульс. Це дозволяє вам відстежувати свої показники та прогрес під час тренувань.
Регульоване сидіння, надійна фіксація ніг на педалях, легке та швидке налаштування рівня навантаження роблять ваші тренування максимально комфортними.
З BS-0801 Speed займатися стане задоволенням, а результати не забаряться.
Основні характеристики:
виробник: Besport
модель: BS-0801 Speed
тип тренажера: магнітний
колір: чорно-жовтий
призначення: для домашнього використання
розміри (довжина/ширина/висота): 60 х 4 3х 112см
максимальна вага користувача: 110 кг
матеріал зовнішньої оббивки сидіння: PVC шкіра
вага тренажера: 15 кг
вага системи махового колеса: 6 кг
регулювання навантаження: ручне, 8-рівневе
регулювання сидіння по вертикалі - 51 - 71см
сенсорні датчики пульсу
неслизькі педалі з фіксуючими ременями
розміри упаковки: 60x25x47см
Ергономічність та зручність
Сучасний велотренажер Besport оснащений зручним екраном, на якому відображаються всі необхідні для тренування показники - час, швидкість, дистанція, витрачені калорії, загальний пробіг велотренажера і пульс.
Тренажер легко налаштувати користувача з будь-яким рівнем фізичної підготовки. 8 рівнів навантаження дають можливість комфортно займатися як новачкові, так і досвідченому спортсмену.
Ергономічна форма керма робить ваші заняття ще приємнішими. Ручки оснащені датчиками вимірювання пульсу. А щоб заняття були монотонними, тренажер обладнаний тримачем для гаджета. Ви можете займатися та одночасно слухати музику або дивитися фільм.
Комфортне сидіння
Сидіння з м'якого матеріалу, покрите приємною на дотик PVC шкірою, забезпечує зручність навіть під час тривалого тренування. А регулювання сидіння по вертикалі допоможе настроїти тренажер під ваші параметри.
Надійна конструкція
Велотренажер BS-0801 Speed підходить для будь-якого приміщення, оскільки має компактні розміри 60х43х112 (ДхШхВ) див. Для виготовлення корпусу використовується високоякісний пластик, стійкий до механічних пошкоджень. Відмінною особливістю тренажера Speed є стійка конструкція, сучасний дизайн та зручні педалі з ковзною поверхнею та ременями-фіксаторами.
Стійка конструкція
Стабілізатори на передніх та задніх ніжках гарантують стійкість тренажера під час занять. Крім того, задні ніжки обладнано регуляторами для ідеального балансу тренажера навіть на нерівній поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Механічна |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Час, Частота пульсу |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Вага | 15 кг |
| Колір | Жовтий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 112 см |