13 000 ₴
Модель X-Bike HS-3010x Grix є найновішим поколінням велотренажерів, що втілює в собі передові технології та зручні функції. Цей сучасний велотренажер забезпечує високий рівень комфорту завдяки наявності спинки на сидінні, що підтримує природне положення спини під час тренувань. Регулювання рівня опору дозволяє налаштовувати інтенсивність тренувань відповідно до ваших потреб. Удосконалений комп'ютер дозволяє відслідковувати ключові параметри, такі як час, швидкість, пройдена відстань та пульс, що є важливим під час занять спортом. Завдяки функції складання цей тренажер ідеально підходить для невеликих приміщень, допомагаючи заощадити місце.
Основні характеристики:
-Розміри в розкладеному стані: (довжина 106см/ширина 54см/висота 108см
-Розміри у складеному вигляді: (довжина 51см/ширина 54см/висота 136см)
-Розмір сидіння: 27см х 27см
-Розміри спинки: 24х20см
-Розміри педалей: 12х10см
-Розміри комп'ютера: 20х14см
-Вага магнітної системи: 6 кг
-Вага пристрою: 17,5 кг
-Вага користувача: до 110 кг
Функції комп'ютера:
-сканування, час, пульс, швидкість, відстань, калорії, -загальна відстань (ODO)
-тримач для мобільного пристрою
Регулювання
-Діапазон регулювання опору: 8 рівнів
-Діапазон регулювання висоти сідла: 7 градусів
-Регулювання висоти сидіння: в межах 10см
-Діапазон регулювання нахилу сидіння: 2 градуси
-Діапазон регулювання пряжки педалі: 3 кроки
-відстань між педалями та сидінням (у нижньому положенні) 63см від нижнього/43см від верхнього
-відстань педалі-сидіння (у найвищому положенні) 73см від нижнього / 53см від верхнього
-Макс. Розмах розширювачів: 90см
-Довжина кроку: 24см
Можливості тренування
Удосконалений тренувальний комп'ютер надає безліч функцій, які допоможуть вам досягти поставленої мети. Легкочитаний екран під час тренування може відображати такі параметри, як час, швидкість, відстань та пульс. Це може допомогти вам ефективно тренуватися незалежно від того, чи є ваша мета схуднути або набрати форму. Опір можна легко регулювати, тому інтенсивність може підійти як для професіоналів, так і новачків.
Комфортне користування
Сидіння виготовлене з товстого матеріалу, що робить його стійким до стирання. Крім того, воно приємне на дотик, тому навіть після тривалого тренування ви не відчуватимете дискомфорту. Важливо, що є 7 рівнів регулювання сідла в діапазоні 10см та можливість зміни кута нахилу на 2 градуси. Grix також має бічні ручки та спинку. Спираючись на фізичні навантаження, можна усунути будь-які наслідки неприродного становища тіла, наприклад неприємні болі в спині.
Додаткові функції
Еспандери стануть корисним аксесуаром. Завдяки їм кардіотренування можна вивести більш високий рівень. Вправи, пов'язані з натягом еспандерів, добре підходять у розвиток м'язів грудей і рук.
Складання та транспортування
Ви можете легко скласти велотренажер, не докладаючи зайвих зусиль! Його компактні розміри оцінять і ті, хто не бажає створювати вдома звичайний спортзал. У нижній частині тренажера є транспортувальні ролики, які допоможуть перемістити його у будь-яке зручне місце. Крім того, ролики також захищають підлогу від подряпин.
Безпека
Відповідна конструкція тренажера дає впевненість у безпеці, що дуже важливо під час інтенсивного тренування. Педалі оснащені неслизькою поверхнею. Завдяки цьому стопа не ковзає, що додатково підтримується блокуючим ремінцем. HS-3010x Grix сертифікований ISO 20957, EN957-5/Class HC, що робить його придатним для домашнього використання. Максимальна вага користувача – 110 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Магнітна |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Можливість тренування рук, Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Вага | 17.5 кг |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 108 см |