20 000 ₴
Велотренажер Hop-Sport HS-120H Argo в чорно-зеленому кольорі з амортизуючим килимком - це ідеальне рішення для сучасних потреб. Він допоможе вам відкрити нові можливості для підтримки привабного зовнішнього вигляду та збереження хорошої фізичної форми. Цей тренажер надасть вам необмежений доступ до одного з найлегших і найефективніших видів фітнес-тренувань. Ви можете налаштувати його під свої індивідуальні потреби, регулюючи навантаження, положення сидіння або кут керма.
Навіть якщо ви тільки починаєте займатися спортом, цей велотренажер дозволить вам м'яко і безпечно досягти високого рівня витривалості. Для досвідчених користувачів доступно багато програм і підключення до спеціальних тренувальних додатків, таких як iConsole+ Training і Kinomap, що дозволяє вам зануритися у світ віртуальної реальності під час тренувань. Крім того, вертикальний тренажер Argo оснащений вирівнюючими ніжками, які допомагають компенсувати нерівності поверхні, а також зручними транспортними роликами для переміщення.
Цей тренажер стійкий, не хиткий, компактний і легко транспортується. Він містить усе необхідне для систематичних і регулярних тренувань. Заняття на велотренажері допоможуть вам підтримувати хорошу фізичну форму, спалювати зайві калорії, зміцнювати м'язи ніг і покращувати загальний стан здоров'я.


Комфорт під час тренування - один із ключових критеріїв вашого успіху! Завдяки наявності системи регулювання висоти сидіння велотренажер HS-120H Argo ідеально підходить людям будь-якого зросту. Сидіння регулюється по висоті, відстані від керма, а також змінюється кут нахилу, що забезпечує ефективні та комфортні тренування.
Наявність спеціального захисного килимка під тренажер забезпечить якісну звукоізоляцію і нівелювання вібрацій від роботи пристрою під час кожного тренування. Завдяки своїй антиковзкій нижній частині мат захистить не лише тренажер, а й підлогу від будь-яких механічних пошкоджень і бруду. Також мат дуже зручний в зберіганні - просто згорніть його після тренування та сховайте разом з тренажером.

Рукоятки мають вбудовані давачі пульсу, що дозволяють вам слідкувати за частотою серцевих скорочень у реальному часі. Для цього просто візьміться руками за кермо і вже через кілька секунд ви побачите результат вимірювання на дисплеї. Пам'ятайте, що оптимальна частота пульсу - одна з необхідних умов для успішного заняття.
10-кілограмова система магнітного опору, що використовується в тренажері гарантує, що тренування на цій моделі буде плавним та тихим. На цьому велотренажері можна займатися навіть вночі, не турбуючись про те, що потурбуєте інших членів сім'ї.
Безпека під час тренувань дуже важлива! Тому, коли ви тренуєтеся на цьому велотренажері, вам не потрібно турбуватись про те, що ваші ноги зісковзнуть з педалей. Завдяки антиковзким педалям з фіксуючими ремінцями вони будуть залишатися на місці.

Велотренажер Argo є повністю мобільним пристроєм - ви можете в будь-який момент зручно перемістити його в іншу кімнату за допомогою транспортувальних роликів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Вертикальний |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики, Синхронізація з ПК |
| Вага | 30 кг |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 139 см |