25 000 ₴
Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-120L Ravel з амортизаційним килимком - ідеальний вибір для всієї родини, особливо для людей похилого віку, тих, хто має намір збавити зайву вагу та для осіб, які проходять реабілітацію. Однією з його переваг є особлива конструкція, що дозволяє виконувати тренування в безпечному положенні, сидячи або напівлежачи, при цьому не навантажуючи суглоби та хребет. Під час вправ на горизонтальному велотренажері спина перебуває у розслабленому стані, відсутній біль у суглобах, і не виникає відчуття напруженості в спині та плечах. Горизонтальне положення ніг сприяє кращому кровообігу до серця, що робить кардіотренування більш ефективним.
Велотренажер розрахований на вагу до 120 кг і має комфортну спинку. Сидіння велотренажера регулюється в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а транспортні ролики в передній частині тренажера дозволяють легко переміщати його у потрібне вам місце. До комплекту велотренажера Ravel входить амортизаційний килимок, який стабілізує його та захищає поверхню від пошкоджень.
Основні характеристики:
-Модель: HS-120L Ravel
-Призначення: для домашнього використання
-Максимальна вага користувача: 120 кг
-Вага пристрою: 37 кг
-Розміри: 115 х 47 х 104см
-Підключення до мережі: 230 В
-Розміри коробки: 135см / 64,5см / 106,5см
-Вага махового колеса: 10 кг
-Тип навантаження: електромагнітний
-Регулювання навантаження: плавне, електронне 32 рівня
16 тренувальних програм
-Вимірювання пульсу: давачі в рукоятках
-Розміри рукояток з давача ми: довжина 27,5см / внутрішня ширина 55см, зовнішня ширина 65,5см, ручка 11,5см
-Регульований кут керма
-Регулювання сидіння по горизонталі в діапазоні 15см
-Розміри сидіння: ширина 37 / довжина 26см / товщина 4,5см
-Розміри спинки: ширина 32,5 / висота 40см / товщина 4,5см
-Висота педалі від землі: макс. 40,5см/хв. 12,5см
-Відстань між сидінням і педалями: макс. 85см/хв. 70см
-Довжина кроку: 30см
-Розмір педалі: 15,5см / 9,5см
-Самовирівнювальні, антиковзкі педалі з регульованими ремінцями
-Вирівнюючі ніжки
-Транспортні ролики
-Тримач для планшета
-Тримач для напоїв
-Амортизуючий килимок 160см / 68см / 0,3см
-Виробник: Hop-Sport
-Багатофункціональний тренувальний комп'ютер
-Розмір комп'ютера: висота 27см / ширина 20см / товщина 5см
Параметри, що відображаються: час, швидкість, дистанція, калорії, пульс, RPM, ват, рівень навантаження, обрана програма, HRC, профіль тренування користувача
Програми тренувань: 16 готових, в т.ч.мануальна, Watt, Recovery, Body Fat, HRC, W-Watt
Дисплей: LED
Bluetooth 4.0
Порт USB
Безпека тренування:
Безпека під час тренувань дуже важлива! Тому велотренажер Ravel оснащено профільованим сидінням, антиковзкими педалями і зручними рукоятками. Завдяки переліченим функціям ви підлаштуєте тренажер під свої параметри. Конструкція велотренажера Ravel гарантує тренування в нейтральному і безпечному для хребта положенні, що є важливим для людей, які не можуть займатися на традиційному велотренажері.
Вимірювання пульсу:
Горизонтальний велотренажер HS-120L Ravel має сучасну функцію вимірювання пульсу завдяки давачам пульсу, розміщеним на рукоятках з обох боків сидіння. Просто покладіть на них долоні, і на екрані тренувального комп'ютера або мобільному пристрої, яким ви користуєтеся, буде відображатися ваш пульс.
Транспортувальні ролики:
Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце.
Система махового колеса:
Система махового колеса вагою 10 кг, що використовується в тренажері, обертання якого можна контролювати за допомогою 32-рівневого навантаження. Це гарантує, що тренування будуть плавними і, що важливо, тихими.
Тримач для пляшки з водою:
Не забувайте пити під час інтенсивних тренувань. Під кермом тренажера HS-120L Ravel знаходиться тримач для пляшки з водою. Завдяки цьому під час тренування ви можете пити воду чи ізотонічний напій, не встаючи з тренажера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Горизонтальний |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 26 - 40 |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Частота пульсу, Час |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за горизонталлю, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики |
| Вага | 37 кг |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 104 см |